Główne zadania na stanowisku:

  • Współpraca przy projektowaniu oferty przewozowej,
  • Analiza zmian w rozkładzie jazdy związanych z zamknięciami torowymi,
  • Współpraca przy przygotowaniu obiegów taboru,
  • Współpraca przy organizacji komunikacji zastępczej,
  • Przygotowanie dokumentacji związanej z rozkładem jazdy (przejścia składów na stacjach zwrotnych, skomunikowania, plany manewrów, dane handlowe),
  • Przygotowywanie informacji pasażerskiej (tabele z rozkładem jazdy, komunikaty),
  • Udział w uzgodnieniach dotyczących zamknięć torowych wprowadzanych przez zarządcę infrastruktury kolejowej,
  • Weryfikacja poprawności informacji pasażerskiej na stacjach i przystankach kolejowych oraz w pociągach.

Wymagania wobec kandydata:

  • Wykształcenie wyższe, w tym preferowane w specjalności transport, logistyka, zarządzanie, gospodarka przestrzenna lub pokrewne,
  • Co najmniej 1 rok pracy na stanowisku związanym z branżą kolejową,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z rozkładem jazdy, planowaniem transportu publicznego oraz umiejętność pracy na wykresach ruchu,
  • Znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem ruchu pociągów, konstrukcją rozkładów jazdy oraz rynkiem kolejowych przewozów pasażerskich, w tym aktów prawnych,
  • Znajomość sieci kolejowej i osadniczej województwa małopolskiego,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel,
  • Mile widziana znajomość systemów ISZTP/SKRJ i SEPE,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielnej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie rynkowym,
  • Szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków, karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku, możliwość wykupienia uprawnień do 99% ulgi na przejazdy koleją).

Wymagane dokumenty:

  • CV kandydata,
  • Mile widziany list motywacyjny kandydata,
  • Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie wyższe.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie bądź przesyłanie ofert opatrzonych tytułem „Specjalista ds. rozkładu jazdy” zawierających CV oraz list motywacyjny pocztą na adres: rekrutacja@kolejemalopolskie.com.pl